Listopadová cyklojízda

GALERIE

Po kratší odmlce jsme opět zde! Každý kdo nebyl na cyklojízdě ve čtvrtek 21.11 má jedinečnou šanci alespoň částečně nasát atmosféru celé akce, která byla jako vždy perfektní.

 

 

Začínáme  v 18:00 na náměstí Jiřího z Poděbrad, krátce před šestou to vypadá, že účast nebude veliká. Postupně se vše mění, schází se nás cca. 30 a za doprovodu strážníků vyrážíme do nočníc ulic.

Read more...
 
První jarní cyklojízda s Bajkazylem

 

Galerie

Je třetí jarní den a chystáme se na první jarní cyklojízdu s Bajkazylem. Už pěkných pár dnů se na projíždku těším a tak mě hadnicap pátečního večera nemůže zastavit a ráno v 10:30 vyskakuju z postele jako rybička.

Rozhlížím se kolem sebe, chvilku mi trvá, než si srovnám myšlenky, abych zjistil, co vlastně potřebuju, počasí se moc jarně netváří, i když si to všichni snažíme vsugerovat.

Read more...
 
Lednová cyklojízda

 

 

Je právě 17. Ledna a jestli ranní cyklojízda byla svým způsobem výzva, tak tenhle termín a počasí je zase o stupínek dále. Dnešní cyklojízda není úplně tak typická, celá jízda je věnována Honzovi „Pupovi“ Bouchalovi a nejen jemu, ale dá se říci, že je věnována všem tragicky zemřelím cyklistům.

Už po příjezdu je mi jasný, že účast je opět poměrně dobrá a to těší nejen mě. Přestože nasněžilo jsou na startu k vidění skládačky, fixky no a taky pár horských kol. Je krátce po šesté a celý peleton vyráží na sedmou lednovou cyklojízdu. Tempo ve veliké pohodě, z náměstí Jiřího z Poděbrad sjíždíme k Míráku a narážíme na prvního nervózního motoristu, asi nestíhá ordinaci v růžové zahradě, troubí na nás co mu klakson stačí a v tu chvíli mi dělá radost pani čekající na přechodu, která s ledovým klidem prohlásí : “abyste se v těch autech neposrali“:-) a my jedeme dál.

Read more...
 
Slunovratová

text: cycle4change , foto: upm8.cz - galerie bude postupně doplňována.

 

 

Jsou Vánoce, čas vánočních večírků, ani já jsem nezahálel a poctivě jsem trénoval v jedné z nejlepších hospod = u černého vola. Objednáváme si jedno pivo a malé černé, vrchní nám řiká: “malý pivo o vánocích nemáme” :-)..... Je čas to zabalit. Ráno mi zazvoní budík v 5:30 vyrážíme na slunovratovou cyklojízdu. Sraz v 6:27 na Hradčanském náměstí.

Ránní jízda Prahou na místo srazu byla parádní, prázdné ulice, všude klid, výšlap Nerudovkou ( nezdá se :-) a příjíždíme. Musím se přiznat, že jsem nečekal tak velikou účast, po chvilce čekání nás celkem, na zajímavě navrženou trasu, vyráží cca 40 ranních jezdců.

Read more...
 
Listopadová

Řikáte si, jaká byla poslední cyklojízda???? Chtěli jste jít, ale nestihali jste....nebo byla zima...nebo.... nebo nebo.....? Jestli jste nebyli, tady máte příležitost zpětně nasát atmosféru, zalitovat a říct si...hmmm, tak příště se musím přidat. Cyklojízda byla parádníííí!!!!

Read more...
 


cycle4change